| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 1 an mi-au aparut un fel de "bubite" mici si albe, pe capul penisului, nu ma doare nimic cand urinez, insa ma doare cand de exemplu imi fac igiena intima, si cand jetul de apa atinge capul penisului.
M-am informat de pe internet ce ar putea fi, se pare ca ar fi grasime, colesterol...
Nu sunt chiar bubite, ci un fel de iritatie, dar totusi, pe punctulete.
Cam ce ar putea fi?
E ceva normal?

P.S. Am 13 ani.

5 răspunsuri:
| dIzzEE a răspuns:

Nu-ti fa griji iti cresc bile be p***

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu e deloc normal! Iti cresc manute pe penis!

| vlad89c a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru vlad89c):

Du-te la un doctor...nu iti poate spune nimeni pe TPU ce ai!