| Leutzzu a întrebat:

Buna am 13 ani si de o saptamana sunt racit si cand mi se infunda nasu raman fara aier pentru ca eu nu sunt obisnuit sa respir pe gura
Din cauza nasului infundat se intampla asta nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Anonim000000003333 a răspuns:

Da este din cauza nasului! Te sfatuiesc sa mergi la medic!

| Leutzzu explică:

Eu sunt racit si de asta am nasu infundat nu mam operat
Eu am intrebat daca din cauza ca am nasu infundat nu pot sa respir calumea?

| Nerd a răspuns:

Du-te la farmacie si cumparati Otrivin e foarte bun eu tot ma folosesc de el. Funda?

| Roxanutza2000 a răspuns:

Da desigur pentruu ca nu poti sa respiri! Incearcxa totusi pe gura sau ia de la farmacie si niste spray-uri pentru desfundarea nasului!

| Júlia_Szász_1995 a răspuns:

Ai fost operat? am un prieten la fel care are aceasta problema