| SadBoyForever a întrebat:

Sunt racit, am nasul infundat plus febra si ma doare si in gat si nu pot sa dorm din cauza asta.

Ce sfaturi imi dati?

Mi-am pus niste picaturi de nas insa nu au avut nici-un fel de efect.

Simt ca nu pot sa respir deloc.

Am baut niste ceaiuri pentru raceala plus faptul ca am luat niste paracetamol dar degeaba.

Ce sfaturi imi dati crying?

Pur si simplu nu pot sa dorm din cauza febrei dar si a nasului infundat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RegeleIaurtului a răspuns:

O noua boala a apărut, se pare că va fi o epidemie, va urma să ai amețeli și frisoane cel mai probabil, du-te la medicul de familie cat mai poți să te tratezi înainte să fi și tu unul din oamenii care tremura noaptea de zici că e cutremur de 8 grade și să îți bata inima tare de sa zici că mori

| Florentina05 a răspuns:

Biorinil puf de nas!