| Gabi1999 a întrebat:

De ce uneori nu am aer ..adica respir greu? Nu am nasu' 'infundat'.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Poate fi si o oxigenare deficitara a plamanilor.Din aceasta cauza, ar trebui sa mergi la medicul de familie, sa-i relatezi exact toate simptomele, si apoi el v-a decide daca este nevoie sa-ti faci niste analize, sa mergi la un medic cu o anumita specialitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa suferi de asm
http://www.farmaciata.ro/......p?/cautare

In orice caz poti consulta medicul de familie iar acesta(in caz ca va depista ceva) te va trimite la un consult de specialitate!
Succes!

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cate stiu eu(dar am si cautat pe site-uri medicale), se scrie corect ASTM!

| zahy a răspuns:

Poti avea asm
de obicei nu ai nici forta can sufli

my blog http://dezvolta-gandirea.blogspot.it/p/creier-si-putere.html

| pietrean a răspuns (pentru zahy):

Dupa cate stiu eu(dar am si cautat de diferite site-uri medicale), se spune corect ASTM.

| zahy a răspuns (pentru pietrean):

Da stiam cum se scrie ca am citit si eu despre boala asta dar in vocabularu meu scris sunt multe greseli :D, ma grabesc mereu cand scriu.

my blog
http://dezvolta-gandirea.blogspot.it/p/creier-si-putere.html

| King18name a răspuns:

. respiri greu si cand te panichezi / daca ai da niste detalii, poate vei fi ajutat mai mult.winking