| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
am 14 ani, 1.65 si 72 kg nu stiu ce sa mai fac pentru. a slabi am incercat tot felul de diete si nici un rezultat, am incercat sa reduc painea si la fel, chiar si sport fac dar nu sunt prea mari rezultate (am slabit 1kg in doua luni).
as vrea sa incerc pastilele slim&fit caci am auzit ca sunt f bune, 100% naturale dar nu stiu daca la varsta mea le pot lua (ma gandesc ca doar dupa 18 ani...)
ma puteti lamuri?
multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Iti recomand produse naturale care se pot lua si la varsta http://aloeveraforever.ro

| Aishaa a răspuns:

Nu stiu exact ce sa zic de acele pastile, cel mai bine te-ai duce la un doctor sa iti spuna. De obicei pastilele se iau dupa 18 ani, dar mai sunt exceptii [nu imi vin acum in minte]. Gandeste-te bine daca vrei sa treci pe pastile.