| anonim_4396 a întrebat:

Buna am 14 ani si am scolioza(spatele nu imi este drept si gitul mi-e cam dus inainte) citeva sfaturi pentru a mi se indrepta spatele fara a mrge la medic/?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Nu văd cum ai putea să faci asta, sincer...
Mai bine te duci la medic şi el îţi va da o soluţie de îndreptate.
Sănătate!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat