| qieiqpalz a întrebat:

Mergeam la medic pentru ca am scolioza dubla ..merg de vreo 1 an si jumate dar ultima data nu mi-a mai zis cand sa vin.Ce ziceti? Mi-a trecut problema cu spatele sau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AlexandraAle1991 a răspuns:

Daca ți-a eliberat ceva fisa medicală, citeșteo și poate scrie in ea ca nu mai trebuie sa mergi, sau poate scrie dată când trebuie sa mergi, dar cel mai bine ar fi sa îți suni medicul!

| qieiqpalz explică (pentru AlexandraAle1991):

Nu a ais cand sa vin.

| qieiqpalz explică (pentru AlexandraAle1991):

Nu ais cand sa vin*