| кא๔ a întrebat:

Buna!
Am 14 ani si pana acum nu am avut varsat de vant.
Am o prietena si fratele ei mia micc de 10 ani a facut acum 2 saptamani si doar ce i`a trecut lui si i`au aparut bube ei.
problema este ca eu am stat putin si cu fratele ei dar in toata vacanta am stat numai cu ea si azi i`au aparut bubele ei si toata ziua am stat impreuna.
Exista vreo sansa sa fac si eu?
Daca da cam >cand?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca n-ai facut niciodata, exista posibilitatea sa faci. Exact peste doua saptamani din momentul in care i-au aparut ei bubele.