| Dell_Delia_2000 a întrebat:

Am o problema, de 3 zile mi-au aparut niste bube si e clar ca nu e de la tantari, pentru ca acum nu este vremea lor..si arata un pic altfel. Bubele le am mai mult pe picioare, am 1 buba pe osul de la mana si nu imi trec, m-am scarpinat pana a dat sangele si s-a facut coaja peste bube..tot ma mananca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Poate fi un episod eruptiv urticarian provocat de o alergie la un aliment sau aditiv alimentar. Du-te la medicul tau de familie!