| maxim789 a întrebat:

Buna,am 15 ani si am inaltimea 1.70 si vreau sa cresc inaltime se poate? Dati solutii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Incepe sa practici un sport ca inotul si tenisul.

| maxim789 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Ok,Multumesc