| anonima2617181 a întrebat:

Buna, am 16 ani, 1.70 m si 51 kg. mananc destul de mult, dar in loc sa ma ingras, slabesc. Stiti cumva cum as putea sa ma ingras mai usor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Buna, ca sa se "depuna" pe tine trebuie sa mananci mai mult decat consumi. La "mananc destul de mult" mai adauga inca doua fripturi si o portie de paste cu sos. Mai vezi ulterior.

| peanut003 a răspuns:

Nu mananci mult inseamna

| Crapos a răspuns:

Mananca seara inainte de culcare mult, dar ai grija ce mananci sa nu ti fie rau