| adrili10 a întrebat:

Ce sa mananc la scoala ca sa nu ma ingras adica sa slabesc.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe multe fructe, dar incearca sa nu te infometezi in cazul in care ti cura de slabire!

| iInfinityDarkness a răspuns:

Fructe,sendvis cu legume, suc natural...

| adrili10 explică:

Pufuleti Alina ingrasa

| gabytzu707 a răspuns:

Pai ai putea manca mere, pere, fructe(in general)

| miki_6623 a răspuns:

Un mar, niste pufuleti, ceva sa nu fie foarte grasc cu putine calorii, dar nu cipsuri si alte prostii

| alexx1784 a răspuns:

Fructe, sandvis de acasa, bea multe lichide si mananca des si cate putin.

| razvanlost a răspuns:

Nimic.

| Miaiiim a răspuns:

Apa plata,ulei, mazga, maini taiete, picioare taiete, fara suc maaa!laughing

| DeepInDarkness a răspuns (pentru Miaiiim):

Yuuummmm! laughing

| Miaiiim a răspuns (pentru DeepInDarkness):

Foarte bun pretenas..asta e cura de slabire pe care a tinut-o Morena laughing.Apa plata maa!

| Bardea_Dragos_1997 a răspuns:

Fiecare om trebuie sa se simta bine in pielea lui eu iti indic sa mananci ce vrei tu nu conteaza cum arati cat timp esti sufletis si de treaba! Bafta cu fetele smugbig grin

| Gigiguguigi a răspuns:

O tartina si apa, dar tartina sa fie cu verdeturi si e cel mai bine sa ti-o face de-acasa.
Funda?