| Marioara_5353 a întrebat:

Daca mananc mult ma ingras. Ce sa fac sa slabesc?

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Plecăciuni în biserică!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @Marioara! Încearcă să mănânci mai multe fructe și legume în stare proaspătă. Evită sucurile și în salate utilizează maxim 2 linguri de ulei pe zi, redu porția de pâine la 3 felii pe zi (sau 100 grame). De asemenea încearcă să mergi pe jos o jumătate de oră zilnic. Dacă-ți spun că eu sar coarda zilnic, nu mă vei crede (și ce greu a fost la început!).
Mari succese și o zi cu zâmbet!

| MMihai a răspuns:

Mult mult... sex, în care tu să fii ființa activă, dar având grijă să nu rămâi gravidă, deci folosind metode anti sarcină. Să mănânci fructe și legume care nu îngrașă.

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Il pe sotu tau si i faci laba pana ramane fara ****

| unknownn a răspuns:

Te duci la biserica si te rogi sa slabesti dintr-o data

| basexcu a răspuns:

Nu mai mananci mult!

| CautNume a răspuns:

Nu mai crezi in Dumnezeulaughing

| apples a răspuns:

Sex

| Malphas a răspuns:

Mătănii.

| wendy434 a răspuns:

WOAAAAAAAAAAAA! Tu Marioara ai postat o intrebare ce nu-i legata de Dumnezeu si alti dinastia?!?!?!?! visez...

| Sky_6013 a răspuns:

Daca mananci mult te ingrasi. Daca mananci putin slabesti. 3

Romani ciudati happy

| baby123 a răspuns:

Cati ani ai? te intreb din curiozitate