| TheKiller1 a întrebat:

Buna am 16 ani 98 de kg si inaltimea de 1.85 vreau sa slabesc cat se poate de repede ( daca vreti sa imi spuneti ca nu e bine sa slabesc repede ca inca sunt in crestere nu va obositi sa scrieti findca nu o sa tin cont ) vreau sa imi zica cineva un produs un aliment sa nu mai ai posta de mancare si o dieta cu care sa pot slabi cel putin 10 kg pe luna ( sa alerg nu pot pana peste 1 an fidca am cazut si am probleme cu ligamentele si metafizele sunt inca nesudate) accept orce dieta pastila orce idee este bine venita Mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Valentyna290497 a răspuns:

Intr-o luna am slabit 10 kg asa:
Nu am mancat paine deloc, nu am mancat absolut nimic prajit si nimic ce contine ulei in cantitate foarte mare (normal nu am mancat frisca ciocolata etc)
In fiecare seara am facut abdomene (in fiecare seara cu 5 mai mult ca seara precedenta), flotari, genoflexiuni si am alergat... Cam asta e tot

3 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Sincer, fa foamea.

E mai ieftin si mai rapid happy

Bianca Dragusanu a slabit 30 de kg in 6 luni!

| digital7shady a răspuns:

Asteapta sa ti se repare piciorul si alearga, e cea mai buna metoda naturala, relativ rapida. Nu e mai usor sa alergi o ora, doua pe zi decat sa mananci doar iarba, o data pe zi? Sala nu te slabeste pe cat te-ai astepta, dar ajuta. Alergatul e cel mai eficient.

| nonameXD121314 a răspuns:

Du-te la sala. dar nu fa exercitii de forta ci exercitii de slabit. iti va da antrenorul un program.i spui ca nu poti fugi la banda. te va pune la ceva aparate sa faci efort sa transpiri. de mancat. pai mananca un mar dimineata. seara baga o cana de lapte cu biscuiti sau cereale si la amiaza...incearca sa nu mananci paine si sa nu mananci carne multa. supa de chimen poti manca cat vrei ca nu ingrasa de loc si te poti satura felu 2 cartofi fierti sau cartofi la cuptor cu o salata daca chiar nu rezisti fara carne fa-ti un file de peste sau o pulpa de pui dar sa nu mananci multa carne..cat de putin.trebe samananci carne dar putin
pastile. daca vrei sa iei pastile trebuie sa ai grija. eu nu as lua pastile in locul tau. daca chiar vrei du-te la un doctor sa iti scrie o reteta cu medicamente.