| 1997biju a întrebat:

Vreau si eu o dieta ca lumea adica sa slabesc repede in timp scurt, nu imi scrieti ca nu e bine pentru organism sau ceva de genu vreau doar dieta -----funda-----

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Stiu ca nu iti place dar: nu este deloc sanatos sa slabesti mult intr-un timp scurt!

Acum sa intru in subiect: Apucate si fa miscare, alearga dimineata (inainte de micul dejun!), incearca sa iti portionezi mesele, nu reduce numarul de mese, redu doar cantitatea uneia, consuma cat mai multe fructe, lasate de ciocolata(ai voie doar ciocolata amaruie). Cam atat, iti urez succes, si nu uita, sportul inseamna sanatate!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ia un arzator de grasimi, mareste arderile extrem de mult

| bmwpassion a răspuns:

1.Multa miscare
2.Nu manca prea multa carne.cu exceptia carnii de pui.aia nu ingrasa

3.Nu manca prea multi cartofi prajiti.iti recomand cartofi taranesti.
4.Salate de toate felurile
5. Ce sa iti mai spun...cauta pe net.laughing