| Chriss_9580 a întrebat:

Buna am 16ani... intrebarea mea este urmatorea:
Cum pot scapa de celulita si vergeturi.
Am incercat si crema de la nivea pentru celulita dar degeaba...
Iar pentru vergeturi ma dau cu crema tot de la nivea dar nu dispar.
ce pot face?
>Multumescbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DmnProfesoara a răspuns:

Ptr a scapa de celulita si vergeturi, trebuie sa mergi la un dctor speacializat in asta, ca sa-ti faca o opratie sau mai multe. Dupa aceea tu poti reveni cu niste creme anticelulita antivergeturi etc.

Numai asa o sa poti scapa de elesad

| kittycat_9803 a răspuns:

Celludestock de la vichy.

| Dianaღ a răspuns:

De vergeturi nu am scapat, dar s`au mai estompat in timp. De celulita am reusit sa scap cat de cat, cu mult sport ( fac in fiecare zi sala o ora, doua), cel putin 2 l de apa pe zi, mancare sanatoasahappyAcum mai am foarte putina pe picioare. Pot sa te ajute si cremele speciale; cele de la vichy, nivea, sunt bunewinking
Succes!