| yulya121291 a întrebat:

Am 21 de ani, 154 cm si 40 de kg si doresc sa ma mai ingras putin, orice si oricat as manca nu pun nimic pe mine sad... am luat si diverse suplimente alimentare si degeaba, nu stiu ce sa mai fac. Mi-a zis cineva de calciu injectabil dar nu stiu daca este bine, voi ce spuneti? Multumesc frumos! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Eu prefer sa cred ca inaltimea greutate iq-ul si alte trasaturi se transmit prin gena

| dygas a răspuns:

Incearca cu supradyn, la mine a mers.

| yulya121291 explică (pentru dygas):

Pff am incercat tot felul de suplimente alimentare, vitamine, inclusiv si supradyn dar se pare ca eu sunt problema, la mine nu are efect nimic laughing))