| dody113 a întrebat:

de la un timp de vreme adica de 1 luna 2 am slabit putin mai mult si nu stiu ce sa fac sa ma ingras adica oricat as manca nu ma ingras...adica picioarele sunt tot slabe si nu stiu dc va rog mult spuneti-mi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionutzu0077 a răspuns:

Asta depinde de organismul tau nu de noi sau de altcineva parerea mea cea mai buna intreaba un specialist ce ai putea lua sau manca pentru a te mai ingrasa un pic dar in general ca sa te ingrasi baga mancare fast food...big grin

3 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Du-te la un medic nutritionist, el va stii cel mai bine ce e de facuthappy

| RCristofor a răspuns:

Depinde cati ani ai, poate fi din cauza pubertatii.

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna :*! Aceeasi problema am avut-o sau pot sa zic ca inca o mai am... Eu la 13 ani am fost un copil obez si pe la 15 ani am inceput sa slabesc. Am slabit, dar vara trecuta am intrecut masura! Am apelat la INFOMETARE! Intr-adevar am slabit dar slabind brusc au aparut vergeturile si toate cele. Practicand handball de 7 ani nu am avut probleme cu pielea lasata, dar a trebuit sa ma las si de sportul pe care l-am iubit din cauza astmului sever pe care-l am. Oricum, de vara trecuta de cand m-au oprit parintii de faza cu muritul incet dar sigura(infometarea) mananc de toate si fast-food si de toate si nu mai ma ingras! Nu stiu ce sa zic. Ma voi programa la un nutritionist si iti voi spune si tie daca am rezolvat ceva! Acum am 1, 79 si 56 de kg.Te pup!