| Larrisaa a întrebat:

Am aflat zilele trecute ca sunt insarcinata in 5 saptamani, acum 2 sapatamani am suferit o interventie vhirurgicala si am facut anestezie toatala. Este in regula sa pastez sarcina in conditiile in care am luat si medicamente? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Te risti cam mult cu copilul, presupun ca dupa intervenitia chirurgicala ai luat si antibiotice sa previna infectia si alea fac mult rau unui fat in evolutie, mai bine renunta la sarcina asta si fa alta ca sa nu cumva sa ai ghinionul sa iasa cine stie cum