| Dearscorpion a întrebat:

Buna,am auzit ca cuburile de gheata fac sa dispara cosurile si ridurile,spuneti parerile voastre, daca a incercat cineva si intrebarea mea principala este cum trebuie de le folosit, in fiecare zi sau odata in saptamana? multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si vrei sa le folosesti la Dragoste si sex?

| justflo2009 a răspuns:

Daca ridurile ar putea fi tratate cu apa (asta e si gheata tot apa ) nu ar mai apela nimeni nici la tratamente nici la medici
asa ca pentru riduri iti pot recomanda:
http://cremabio.blogspot.ro/p/crema-antirid.html