| Dino93 a întrebat:

Am avut niște dureri de stomac acum câteva zile și acum văd ca mi-au mai trecut, dar de ieri simt un gust de mucegai când mănânc...ce credeți ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| ionutz192 a răspuns:

E normal sa ai astfel de probleme uneori, dar daca sunt mai frecvente posibil sa ai probleme cu stomacul si trebuie sa mergi la un doctor, dar poate ai mancat ceva ce nu îți priește, așa ca incearca o perioadă mai lungă sa eviți ceea ce ai mancat atunci inainte de dureri!

| Stropdeploaie a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la medic!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Cu metroclopramid trece starea de voma si greata dupa o ora. Calciu si magneziu

| CorleoneS a răspuns:

E posibil sa fie de la mancare mucegaita, ai grija ca uneori painea chiar daca nu se face albastra tot are culturi care cresc inauntru! Bafta!