| moonlight1996 a întrebat:

Am avut o operatie de varicocel stanga acum vreo 9 luni, dupa care eu cred ca am ramas cu mici sechele, am trecut printr-o perioada cu anxietate tratata la psiholog, dar mi-a mai ramas ceva ce ma sacaie de ceva luni o durere care circula de la apendic in sus, cam pe circuitul colonului, mici intepaturi uneori, si ma mai inteapa si la locul operatiei, unde dupa cunostintele mele se afla si colonul sigmoid... Daca s-a mai confruntat cineva cu asemnea problema, il rog sa ma ajute cu un sfat, la gastro mi s-a spus ca ar putea fi Sindrom de intestin iritabil.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

În cazul asta ar trebui să mai cunosti părerea si altor medici.