| anonima16 a întrebat:

Buna. Am avut picioru in ghips o luna am facut ceva film big grin rmn si mi. a iesit rezultatu :d Entorsa Lia :-s si azi am inceput fizio terapia, gimnastica medicala sunt sanse sa pot sa merg din nou pana saptamana viit vineri big grin?
am uitat sa spun ca de mers merg doar daca ma tin de cineva :d

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

Multă sănătate dar să ști că trebuie să ai multă răbdare, eu a m avut piciorul în ghips în urma unui accident de mașină(m a călcat mașina cind eram mic 14 ani), si a m stat in ghips 45 de zile, si pină a m invatat sa merg din nou a durat cam un an, la mine a fost grav rupt femurul, acum nu vreau să te sperii sper ca recuperarea ta să fie grabnică. Sănătate multă. Cristi din București.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te grabi ca aduci complicatii.