| juann a întrebat:

Am cateva kg in plus, credeti ca ma ajuta acel medicament SUPERSLIM? Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Am inteles ca are unele contraindicatii.

mira
| mira a răspuns:

Este un medicament periculos si insuficient testat. Exista la ora actuala un scandal in legatura cu acest medicament.

| emy a răspuns:

Nu cred ca te ajuta. Cel mai bine te ajuta sportul si cumpatarea la mancare.Incearca sa te feresti de grasimi, paste fainoase, dulciuri, paine(1 felie, maxim 2 la micul dejun), fasole boabe etc.si incearca sa nu mananci decat trei mese pe zi, iar ultima sa fie pana la ora 18.00.Mai bine slabesti incet, decat rapid si cu riscuri.Multa rabdare(caci vei avea nevoie), si multa, multa bafta!

| just4fun_8801 a răspuns:

Depinde personal nu stiu nimic de acest produs, dar daca el e intr-adevar medicament atunci trebuie administrat cu grija pentru ca contraindicatiile sunt mult mai mari decat in cazul suplimentelor nutritive.La ce am vazut pe site-ul lor : pierderea rapida in greutate garantata fara nici cel mai mic efort mi se pare ca numai o persoana fara prea multa minte ar scrie acest lucru, dar cred ca nu am gasit eu site-ul "oficial". In fine din ce am mai citit pe acolo am vazut ca se fac clicluri cu produsul si parca era ceva recomandat pentru "mentinerea" rezultatelor, lucru ce nu cred ca l-am inteles. sfatul meu cauta altcevawinking sunt multe alte produse mult mai bune ca asta

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa iei superslim, cunosc pe cineva care a luat, a slabit iar dupa aia i sa facut rau si era sa moara.Si-a revenit si a inceput sa manance ca inainte, deci inainte de pastile avea 80kg a slabit pana la 65 si acum are 105.

| domidoc a răspuns:

Desigur. Te va slabi...de bani.

| Andreeagen a răspuns:

Da te va scapa de kg in plus dar poate sa te afecteze si mai tare... cun pers care au utilizat si au avut problema k ficatu inima si mai stiu eu ce.cat de naturiste sunt tot afecteaza ...eu iti rasp la intr ta DA te ajuta si vei slabi.insa gandeste-te si la consecintehappy

| delia_6706 a răspuns:

Nu.Nu mai lua medicamente! Fa sport e mult mai sanatos si mananca salate!
happysucces la slabit!

| fzcsm a răspuns:

Daca e naturist eu zic ca te ajuta. Daca nu e naturist, atunci mai bine fa sport si slabeste in mod natural.

| Chuck a răspuns:

Poate.

Si cand am zis poate, m-am referit la efectul placebo.

Eu zic sa nu iei medicamentul asta. Cel mai simplu, si cred ca stii si tu, du-te la un nutritionist, mananca sanatos, fa sport.

E nevoie de vointa. Bafta!