| Nyuh a întrebat:

Credeti ca Ai Enma exista? thinking Cateva detalii? :d

Merci anticipat :*

2 răspunsuri:
| ღChloeeღ a răspuns:

Nu exista, ci este doar un personaj fictiv din serialul anime Jugoku Shojo. Este precizat si la inceput sa orice asemanare cu persoanele din realitate e pura concidenta. Plus ca nu are cum sa existe. Asta l-ar sfida si pe Dumnezeu si este absolut imposibil happy Parerea mea este ca nu exista si este doar un personaj ( la fel si siteurile cu Jikogu Tshishin, alte inventii ambulante).

| f a răspuns:

Am vazut intrebarea asta si mi-am amintit de personajul meu preferat pe timpul can aveam 12 ani. Mi-e una mi-a facut rau acest personaj, pe bune. Atunci cand urmaream episoadele simteam ca am numai ura in suflet si cautam in disperare linia iadului pe internet. Voiam sa scriu numele fostului meu prieten, nu imi pasa ca voi ajunge in iad.
In sfarsit! Mi-am revenit cu ajutorul parintilor.
Personajul asta e o fictiune si nici sa te uiti la acest anime nu iti poate face bine din cauza ca la varsta ta te pot influenta negativ.