| dianadiia05 a întrebat:

Buna happy! Am ceva probleme cu dinti din fata ..doi sunt cariati..si nu prea stiu cat ma costa sa ii tratez...Stie cineva pretul pentru o scoate doua carii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

In jur de 200-250 lei.

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la mai multe clinici de stomatologie si intereseaza-te.Nu toti medicii au aceleasi tarife.

| Eastwood a răspuns:

1 carie ar fi in general 70 lei, deci 2 cam 140 lei.