| vlad19 a întrebat:

Buna, am fost acum doua saptamani la donat sange si azi am primit o scrisoare de la centrul de transfuzii sa ma prezint pentru a fii informat in legatura cu rezultatul analizelor. Deci au descoperit ceva. A mai primit cineva asa ceva? Pot sa fie si pentru boli mai usoare sau doar cazuri de boli mai severe?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu neaparat. Poti sa fii sanatos si ei te vor instiinta desprea asta.