| Ufkhjdksh a întrebat:

Am fost la epilare definitiva in zona inghinală joia trecută și acum am observat ca in urma procedurii mi-au apărut la nivelul pielii in câteva zone mici pete rosii spre maroniu, care sunt sub piele.
Țin sa menționez ca a fost a 7 a ședința și ca acum m-a durut destul de tare in timpul epilării, cel mai tare de pana acum.
Oare de la ce sa fie acele mici pete? Sa fie probabil pielea puțin rănita in urma epilării? Este epilare cu IPL.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ai e-pilat și pielea.