| alex123mihai322 a întrebat:

Am si eu o problema, de cam 2 ani imi apar pe fata in zona nasului pete rosii sau piele uscata.
Ea se manifesta inainte de aparitie cu mancarime si un fel de arsura, dupa care pielea incepe sa isi piarda din elasticitate devine rosie si dupa la final uscata.Am incercat mai multe creme de hidratare si hranire a pielii, dar nu am reusit sa opresc aceasta problema, ele imi apar mai ales primavara, toamna si iarna.In timpul verii foarte putin.
Am vazut ca si dupa ce ma spal pe fata pielea devine uscata si albeste in acele zone,
Nu stiu ce sa mai fac, nu am avut in viata mea aceasta problema.
Astept un raspuns.
Va multumesc!

1 răspuns:
| Andreea_Deea_1999_quMo a răspuns:

Consulta-te cu un dermatolog, el ar stii ce sa faca?