| Yep_3935 a întrebat:

Bunahappy. Am fost la o sedinta de cosmetica si de atunci ma inrosesc imediat la ceva penibil (ma inrosesc foarte tare si pe loc ) sau cand ma enervez si simt cum imi arde fata ...nu stiu ce sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

laughing
Eu am o alta 'problema' Cand ma enervez adica sunt nervos la culme
Ma ia tremuratu la PROPRIU
Dupa ma linsitesc si ma ia stomacul ( NU conteaza ca am mancat sau nu)
E o 'mostenire' de familie
O are si tata si bunicu si verisorul meustraight face
De ceva vreme am inceput sa o am si eu xD
P.S Tu doar esti timida sau rusinoasahee hee

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e o mica alergie sau... a fost cosmeticianul prea fierbinte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bla bla bla nu luati in seama big grin

| InimaDeCatifea a răspuns:

Draga Yep nu te mai enerva ca o sa te usture si mai tare! tu ce zici? poate acolo unde ai fost tiau pus prea multa crema pe fata! pupici!