| Reshma a întrebat:

Cand ma enervez sau cand ma rusinez tot timpul ma inrosesc la fatalaughing ce as putea sa fac sa nu ma mai inrosesc?happy

Răspuns Câştigător
| vladelvis a răspuns:

Asa sunt si eu, cand ma rusinez incerc sa ma tin tare adica sa nu mai ma rusinez!
Incearca sa alungi sentimentul de rusine si de nervozitate!

4 răspunsuri:
| MihneaIsBack a răspuns:

Este din reflex.
Orice om face așa!

| Georgiana2505 a răspuns:

Nu stiu daca chestia asta dispare.Acelasi lucru mi se intampla si mie! E ceva naturalhappy

| Deeeni a răspuns:

Asa esti u de ce vrei sa te schimbi?! Ai putea sa mai diminuezi din emotiile astea sau nu stiu sa te nu te ''agitit'' cand esti nervos, rusinos...big grin
Funda? puppy dog eyes

| Dan_Adrian_1986_IfWD a răspuns:

Https://ereutofobie.ro/ despre frica de a te inrosi si cum poate se poate trata. Exista si o operatie pentru aceasta fobie daca aceasta fobie s-a cronicizat foarte tare, dar nu cred ca e cazul tau. happy