| ella4k a întrebat:

am greturi de la orice mincare, nu pot minca nimic daca maninc ceva vreau sa vomit ce poate fi asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa ai probleme cu fierea. Incearca sa eviti prajelile, mancarurile grase, ciocolata. Painea prajita ajuta, branza de capra si multe ceaiuri, in special ceaiul de anghinare care curata ficatul. Si nu uita sa mananci zahar ca sa iti mentii portia de energie, daca nu vrei sa te trezesti cu dureri musculare.

| Felys a răspuns:

De la fiere

| viotedy a răspuns:

Poate fi o intoxicatie.ia Claritine, 1 pastila pe zi daca nu-ti trece in 2-3 zile, mergi la doctor.

| Negrea_Amalia_1995 a răspuns:

Poi consulta un medic incearca sa mananci paine prajita cu ceai din plante medicinale.Am trecut si eu prin asta