| StefTheDude a întrebat:

Am inceput sa merg la sala de cateva zile. La inceput am facut doar exercitii cardio(alergare la banda, bicicleta, etc.) si azi am decis sa incep si sa ridic greutati. Cand am ajuns acasa am observat ca nu mai pot sa imi intind bratul stang fara sa ma doara. Nu e ca febra musculara, ci pur si simplu ma doare cand il intind si trebuie sa stau cu el indoit. De asemenea simt o pocnitura mica cand il intind. E normal sau trebuie sa fac o vizita la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| idonttgiveafuck a răspuns:

E ceva normal la inceput. E din cauza unei intinderi, nu e foarte grav. Incearca sa tii maina cat mai mult nemiscata si in cateva zile(3-4) nu te va mai durea..am
patit

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Te-ai intins prea multbig grin

| ash87 a răspuns:

Mi se pare mult efort pentru niste motivatii superficiale, poate ar fi mai bine un sport sau dans contemporan ceva improvizatie. In felul asta o sa te dezvolti mult mai armonios, inclusiv pe interior, si n-o sa uite pitzipoancele dupa tinewinking

Sper ca nu mergeai la sala pentru pitzi.

Nu e obligatoriu sa fii ca prietenii taiwinking Daca faci dans sa vezi distractie in club, plus ca dansatorii si dansatoarele sunt mai conectati cu corpul si mai receptivi, deci abilitatile sexuale cresc simtitorwinking

Lasa-le incolo de greutati, fa si tu ceva fun si smart!

| StefTheDude explică (pentru ash87):

Frate am 16 ani :I Merg la sala pentru ca altfel de sport nu fac acasa si chiar imi place sa imi depasesc limitele. Nu ma ajuti cu raspunsul tau