| Loriana97 a întrebat:

Am luat niste rondele de grau expandat cu glazura de cacao ( zahar, ulei vegetal, cacao pudra, emulsificator-lecitina din soia, aroma de vanilie ), sunt de post? Imi pare rau pentru categorie daca e gresita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Da, sunt de post.

pa, pa

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sigur ca sunt de post. Vezi cumva in lista de ingrediente ceva de origine animala?