| Iulia20001 a întrebat:

Buna, am luat o pastila de a doua zi acum aproape 2luni și nu am avut probleme după aceea, efecte adverse sau alte sângerări, mi-a venit menstruația la timp, iar după am avut o sângerare de o saptamana.
Problema este ca luna asta vad ca îmi întârzie.
Se poate sa fiu gravida?
Sau este un efect după postinor?
Pt ca mi s-a zis ca dacă eram însărcinată nu-mi venea menstruația după ce am luat pastila
Ce credeți?
Trebuie sa ma îngrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PersonajFictiv a răspuns:

Pune intrebarea asta( da copy paste ) la categoria "Dragoste si Sex ", acolo sunt mai multe sanse sa ti se raspuna.