| Welcome.to.my.word a întrebat:

Buna am mancat un borcan intreg de nutela si o punga de cipsuri... mi-e rau de cand am inceput borcanu de nutela...straight facestiti ce pot lua sa imi treaca greata aia de prea multa ciocolatastraight facelamaie, ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lolly_6164 a răspuns:

Omg ce combinatie ai facut!:O nasol ca tot ce-i bun e nesanatos... ti-as recomanda niste castraveti murati.sunt si buni si trece si greata happy

8 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Ia o pastila de metoclopramid pentru greata e si iti trece si un redigest pentru digestie sau triferment, colebil, si nu sta numai in pat ca se digera mai greu incearca sa pe misti putin iesi la o plimbare scurta si usoara la aer, mananca un gref sau portocala, un mar si o sa te simti mai bine si nu mai fa din astea ca superi ficatul cu atata ciocolata si cipsurile alea toxice.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Un gat de ulei si da afara toata ciocolata aia.
Iar daca nu te induri... tarie! Bea ceva strong.

| oz a răspuns:

Da ...stiu si eu cum e... din pacate...stai linistita si mesteca guma ca ajuta la digestie(la mine functioneaza).

| marsy a răspuns:

Ia un mezin forte

| adrianhasde a răspuns:

Da, incearca sa mananci ceva sarat.

| mmamiruna a răspuns:

Ia situ ceva acru gen lamaie, graff. portocala

| Mixed a răspuns:

Incearca cu putina lamaie ...si stai linistita in pat ca sa digeri happy maine dimineata te vei simti mai bine...

pup:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pentru greata beau extrem de putin da extrem otet de mere numai o picatura si-mi revinbig grin