| Blackwoman27 a întrebat:

Cand ma ridic din pat ma ia ameteala si imi vine sa vomit,nu pot manca prea mult si nici nu am pofta de mancare,nici macar de ceva dulce, ciocolata etc.Azi am mancat doar o gogoasa,o punga de cipsuri, una de pufuleti si 3 biscuiti si dupa ma simteam foarte satula si imi venea sa vomit.Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| alice4stars a răspuns:

U

| alice4stars a răspuns:

Trebuie sa mananci mancare, ciorbe, mancare mai lichida. I-a niste medicamente. Daca nu merge, trebuie sa te duci urgent la doctor.

| Blackwoman27 explică (pentru alice4stars):

Care ar putea fi problema? nu sunt insarcinata si am menstra de 4 ani.

| Koko21 a răspuns:

Buna daca nu ai ciclu menstrual s-ar putea sa-ti vina dar daca ai si ai avut contact sexual poti fi insarcinata dar daca nu ai avut niciun contact cred ca ar fi bine sa consulti un doctor sper ca te-am ajutat

| Koko21 a răspuns:

Buna daca nu ai ciclu menstrual iti va veni daca ai si ai avut contacte sexuale esti insarcinata dar dacanu ai avut niciun contat consulta un medic sper ca te-am ajutat funda?