| MARGARETA199734 a întrebat:

Am născut de 4 luni, de atunci am o problema.
Cateva zile după menstruație îmi curg cateva picături de sânge sau secretie cu sânge după pipi, ca niște resturi după cm.
Am fost la medic acum 2 săptămâni am avut o infecție urinară urata (făceam pipi cu sânge ) am avut antibiotice.
Alte simptome nu mai am, nu mai am nici simptomele de infecție urinară.
Acele secreți sunt normale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Da tu ce varsta ai?

| Bizon95 a răspuns:

11 ore in urma, un singur raspuns care intreaba de varsta, la care chiar nu ii vad semnificatia

cred ca singura solutie e doctorul!

| MARGARETA199734 explică (pentru Bizon95):

Sunt in uk
Pana in fac ăștia o programare durează mult și bine

| Dandinelle a răspuns (pentru MARGARETA199734):

Daca e ceva care ti se pare destul de rau, suna la doctor si explica-i ca ai vrea un consult mai rapid ca nu te simti bine iar atunci ar putea sa te ia mai rapid, daca nu merge la medicul tau, strange hartiile pe care le ai cu teste si tot ce-ti trebuie si du-te direct la alt doctor. Daca ai dureri, nu poti urina sau mai rau, du-te direct la urgente.
Nu te juca cu ideea ca ok o sa-mi treaca si o sa fie ok atata timp cat ai facut ce ti-a recomandat medicul si nu a iesit totul in regula. Iar pe TPU nu te putem ajuta ci doar sa-ti spunem sa mergi la doctor. Ceea ce e logic pentru ca ai terminat deja tratamentul si ar fi trebuit sa-ti revii.