| Roxana1990 a întrebat:

Am nevoie de ceva care sa-mi scada pofta de mancare, dar fara medicamente.Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| εїз Ir εїз a răspuns:

Mananca o grefa si bea apa, e cel mai bun remediu ca sa nu mai ai pofta de mancare :* pup la tine

3 răspunsuri:
| dichi a răspuns:

Cel mai probabil ai o alimentatie bogata in carbohidrati. Acesti nu satura organismul si simti nevoia sa mananci mult mai des. Incearca sa consumi mai multe grasimi la o masa, grasimi naturale cum este pestele sau produsele lactate. O sa te simti mai satula mai mult timp si nu vei mai manca atata de des. Citeste siteul www.cura-de-slabire.net pentru slabire legate de slabire. Succes

| Bibu_2231 a răspuns:

Gustările cu puţine calorii sunt extraordinare.
Salata de ton, pepenele roşu, alunele sunt câteva dintre acestea. Poţi căuta pe google care sunt gustările cu numărul de calori redus.

| titza10 a răspuns:

Tigara