| CoCa8coLa a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ce pot face ca sa-mi scada pofta de mancare?

Răspuns Câştigător
| MyWorld_6518 a răspuns:

Bea o cana de apa calduta cat mai des posibil; reduce foarte tare pofta de mancare si plus de asta te ajuta la slabire! eu fac asta si e super!
Bafta!
Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Ce? Nu văd bine?
Cum să nu mai ai poftă de mâncare? Dar ce vrei, să devii anemică?
Nu te juca cu astea! Eşti în creştere, hrăneşte-te corespunzător, nu te mai prosti!

O seară plăcută!

| Angel0 a răspuns:

Scoti frigiderul din priza.

| userimpact a răspuns:

Cica sa bei un pahar de coca-cola pe zi rolling on the floor))
e cea mai mare prostie pe care am auzit-o! COLA INGRASE OAMENILOR. si toate celelalte sucuri happy asa ca bea 2 l de apa pe zi
si fa miscare thinking e mai simplu decat crezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt plinuta asa ca stiu despre ce vorbesc. Trebuie sa nu te mai gandesti la mancare si sa nu iti masori cate grame are felia de paine pentru ca atunci te vei razvrati impotriva ta. Incearca sa mananci ce iti place dar redu la jumatate. Iar daca vrei si sa slabesti, incearca cu cateva abdomene, dar tine minte ca e mai amuzant daca faci sport impreuna cu o prietena

| camon12 a răspuns:

Pai bea macar un pahar de coca-cola pe zi sa nu bei cafea deloc fai multa miscare timp de 15 zile si o sa-ti scada