| anonim_4396 a întrebat:

Buna am nevoie de un sfat in fiecare zi am dureri foarte puternice de stomac,stari de lesin,dureri de cap, ameteala poftade ciocolata,nu am pofta de mancare, stari de voma de la orice mancare chiar si ceva usor cum ar fi salam de biscuiti, am facut analize, dar nu a iesit nimic de rau ce ar putea fi. multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| purringkitty a răspuns:

Daca analizele au iesit bune... Test de sarcina ai facut? Exista cazuri rare de femei care au "menstruatie" (de fapt e o sangerare, nu menstruatia propriu-zisa cu ovul nefecundat) desi au ramas insarcinate...

| TPUajutor a răspuns:

Sal cel mai bine este sa te consulti cu un medic gastrolog bun.Totusi dupa cum spui ar putea fi un ulcer de nivel avansat care ati chestioneaza asemenea probleme. Daca cumva simti amar in gura pe langa toate astea poate fi o varsare de fiere.Consulta un specialist bun

| SucDeGuava a răspuns:

Imi suna a deficienta de glucoza. Cand mai treci pe la doctorul de familie intreaba-l mai multe despre asta si daca e posibil sa ai si tu

| ridhimagupta a răspuns (pentru TPUajutor):

Nu n-am problemesasimt ceva amar in gura

| ridhimagupta a răspuns (pentru purringkitty):

Nu am cum sa fiu insarcinata

| ridhimagupta a răspuns (pentru SucDeGuava):

Multumesc mult