| Beeasy a întrebat:

Buna happy
Am nevoie de voi.Sunt putin speriata.Azi am gasit in baie o cutie pe care scria "CERVIRON-OVULE" si nu stiu pentru ce este.Imi este teama ca mama mea sa nu fie bolnava.
Imi puteti spune pentru ce sunt pastilele.
va rogg

multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Coco_3708 a răspuns:

Buna, stai linistit mama ta nu este bolnava. acest medicament se da dupa o consultatie la ginecolog, sau poate avea o mica infectie vaginala sau o scurgere nu e ft grav. stai linistita

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Medicamentul ''cerviron ovule '' este din gama antiinfectioase si antiseptice genecologice.

| Eniko_3175 a răspuns:

Buna
Nu-ti face probleme acele ovule inta vaginale sunt pentru. probleme ginecologice.
Nu cred ca ie ceva grav.