| liliana a întrebat:

Cam cat costa ovule cerviron stie cineva

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Darry a răspuns:

Eu stiu de Cervugind ca ar costa cam 24-25 ron.

6 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am gasit ca unele sunt cu 18.60 (pret cu tva)
http://www.efarma.ro/products.php?id=870
sau cu 17.38 Ron
http://www.centrofarm.ro/......0-Buc.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 16-24 de lei in functie de farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

212500lei am luat eu azi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ovulele sunt 19, 00lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

18lei 8 pastile

| liliana explică:

Multumesc de raspunsuri am gasit cu 18.50 si le-am cumparat pentru a incepe tratamentu