| RockStar a întrebat:

Buna am nisip la rinichi si as dori sa imi puteti spune ce as putea sa manc si sa beau straight face?! ( fara batjocora oh go on )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| DUTCH a răspuns:

Nisip purtat de vant, doar lacrimi am lasat si-un suflet pierdut, sa-mi tina de urat. poate piatra la rinichi, asta pana cand sa bei cola si s-a facut o coroziunelaughing

| prye a răspuns:

TPU sugereaza->Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

Eu sugerez->Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| RockStar explică:

Sincer am fost la doctor si am fost si internata

| RockStar explică:

Nu mi-a zis nimic doctorul oh go on. straight face e batut rau in capstraight faceoh go on daca nu ma crede`ti nu am ce sa va fac straight face

| Raya_9247 a răspuns:

Mie mi-a zis doctora sa beau multe lichide(cel putin2L pe zi),apa plata, ceai de cozi de cirese sau matase de porumb (cel de matase de porumb este super scarbos la gust ), nu am voie sucuri.

| niku93 a răspuns:

De unde stii ca ai nisip la rninichi? daca mergeai la medic, sigur iti zicea si ce sa bei si ce sa mananci de cel putin 2-3 ori.
deci, de unde stii ca ai nisip la rinichi daca nu de la doctori?

| Tiberius a răspuns:

Ceresit cm12

| SoNevable a răspuns:

Mda
si eu am avut... doctorul mia recomandat sa beau apa minerala si sa consum multe lichidestraight face totusi nu am avut voie sa beau apa din put, fantana etc. si am mai luat niste pilule care nu le puteam inghitiii(YACH).