| Pinky826 a întrebat:

Am o intrebare asa mai de fete. De obicei imi venea regulat. Pe aceiasi data in fiecare luna. Luna trecuta mi-a intarziat 5 zile, iar luna asta trebuia sa imi vina pe 5 si inca nu a venit. Mentionez ca sunt virginabig grin. Stie cineva care ar putea fii cauza? Ca deja ma ingrijoreaza avand in vedere ca nu intarzia mai deloc pana acu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CristinasiVlad a răspuns:

Stai linistita...nu are nimic...depinde ce ai mancat ce ai baut depinde de multe chesti happy sper ca te-am ajutat cat de cat!
fundita?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faci o dereglare hormonala. Ar trebui sa te vada un endocrinolog.

| Mirunik98 a răspuns:

Stai linistita mie mi-a intarziat 3 saptamana