| Anamaria1556 a întrebat:

Luna trecuta am mers la mare si am luat niste pastile cu vitamina d3 si C care se dizolva in apa ca sa imi intarzie menstruatia. Dupa ce am venit de la mare dupa doua zile mi-a venit, adica pe 30. Din punctul meu de vedere menstruatia mi-a intarziat din cauza acelor pastile, pentru ca mie de obicei imi venea prin 24-26.si acum avand in vedere ca nu mai iau pastile trebuia sa imi vina normal, adica prin 24-26.Deci atunci de ce nu imi vine regulat?
Mi-a afectat oarecum perioada?(P.S nu am intretinut nici un contact sexual, fiind virgina)

1 răspuns:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Da, bineînțeles că ți-ai modificat perioada. Ți l-ai dereglat practic.