| Instagrama a întrebat:

am o intrebare:aveti idee cat costa sa iti faci un pierce in limba? si daca doare tare? ca imi doresc de mult sa imi fac si acum m am hotarat...dar mi e ft frica sad cum nnaiba sa procedez? sa nu mai am frica asta? doare tare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| annna69 a răspuns:

In jur de 50 de lei, te ajunge cu anestezia si pirce°ul cam la 100 de lei. nu doare daca esti anesteziata, nu simti absolut nimic dar 1 sapt poate mai mult vei avea limba umflata si n°o sa poti manca prea multe

| Instagrama explică (pentru annna69):

Aha.e ok..doar ca imi este ft frica de durere sadatata totnu stiu cum sa inving durerea.

| Instagrama explică (pentru Instagrama):

Frica* pardon