| DianaIsHere123 a întrebat:

Pentru cei care au pierce în limbă: Doare tare când ţi-l faci? Unde mi-l pot face şi cam cât costă?

4 răspunsuri:
| MNQ a răspuns:

Ti-l poti face unde vrei, dar urmarile costa mult mai mult ca pierce-ul in sine!

| NuAvemNume a răspuns:

Da,doare! Iti spun din propria experienta un timp trebuie sa mananci numai chestii usoare gen pireu, supa cu paiu laughing. Trebuie sa ai mare grija de el, o sa ai dificultati in vorbire. Nu costa mult daca il faci la unu de asta amic ceva. maxim 10 lei. La un salon te poate costa mai mult.

| caty334 a răspuns:

Nu ti-l recomand

| Cristall123 a răspuns:

Deci, nu iti recomand. Doare foarte tare... Si ai sanse sa ti se umfle limba ..cunosc pe cineva care nu mai poate inchide gura.