| IWannaSmile a întrebat:

Am o intrebare. Daca am fumat timp de cinci luni si nu prea am tras in piept si m-am lasat, de pe 1 ianuarie nu am mai fumat. Bine, am mai tras cam 8 fumuri de pe 1 pana acum, nu toate in acelasi timp asa ca nu stiu exact daca vine o tigara intreaga sau nu. In prezent as putea spune ca nu am mai pus gura pe o tigara de doua saptamani. Credeti ca daca imi fac luni analize la sange(par destul de detaliate dar nu cred ca este vreuna speciala pentru a obeserva daca am fumat intrucat si medicul o.r.l. a spus ca par un copil snatos si nu cred ca mi-a dat sa fac si analize pentru asta) va iesi daca am fumat sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu iese la analize de sânge, că doar nu faci antidopingul!
NU mai fuma, acesta este un sfat sincer din partea mea.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Costel_Ciocan_1975 a răspuns:

Nu ca iti trebui cel putin 7
luni funda?