| Leyla1231 a întrebat:

Acum 2 luni am fumat THC 2 fumuri. Se mai vede oare in sange? ca trebuie sa fac analize de rutina sapt viitoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La analizele de rutina nu se dozeaza droguri. Probabil doua luni de abstinenta sunt suficiente pentru eliminarea completa a drogului din sange, dar oricum dozarea acestuia se face doar la Institutul de Medicina Legala, pe baza unei solicitari speciale.

| qwerty101010 a răspuns:

Din cate stiu eu, efectul din organism se duce in 2 saptamani, deci ar trebui sa nu iti iasa nimic la analize, dar nu garantez. Oricum sper ca te-am ajutat. Bafta!

| Public22 a răspuns:

Nu cred ca se mai vad

| einenebun23 a răspuns:

Nu efectul se duce intr-o saptamana maxim 2 deci nu iti face probleme.

| airflow a răspuns:

Nu se vede nimic stai linistita, cam in 2 saptamani sau chiar mai putin dispare, si tu zici ca ai 2 luni deja! eu am fumat cu 3 zile inainte sa mi fac analizele la sange si nu a iesit nimic tongue